Tvorba WWW stránek Praha -Tvorba aplikací pro Facebook

Vytvoření aplikace pro facebook

Tvorba aplikací pro facebook je jedním z nejperspektivnějších nástrojů komunikace se zákazníkem na této sociální síti. Pro zvýšení atraktivity komunikace Vašeho produktu nebo značky Vám ve spolupráci s naším oddělením informačních technologií vytvoříme jednoduché i složitější aplikace pro uživatele facebooku.

Facebook aplikace

  • hlavním plusem je především jejich variabilita
  • schopnost se rozšířit velmi rychle mezi uživatele
  • od her, přes kvízy a speciální microsites po nástroje komunikující s externími zdroji dat
  • mohou komunikovat jak s databází facebooku, tak s Vašimi externími zdroji

Aplikace na facebook je možné vytvářet pomocí technologií, jako je Flash, JavaScript a FBML.

Nabízíme kompletní výrobu a správu aplikací na facebooku a to jak z technického pohledu, tak ve spolupráci s naším kreativním oddělením. Oproti našim konkurentům, kteří se specializují na vývoj facebook aplikací, tak nabízíme navíc nadhled z pohledu hodnocení marketingové úspěšnosti aplikace a samotné kamapně a komunikace. Neděláme samoúčelné nesmysly, jen proto, že dobře vypadají. Chceme aby jste za svou investici dostali kvalitní práci a odpovídající výsledky.

Reference

První on-line piškvorky na facebooku

Jako jednoduchou, ale vše reprezentující miniaplikaci jsme vytvořili první on-line piškvorky na facebooku. Reprezentují vše co můžete od facebook aplikace požadovat, ač to není na první pohled patrné. Hra komunikuje se naším vlastním serverem i facebookem, vytváří statistiky a vede bodování. Je přitom vyladěna pro optimální výkon i při očekávané vysoké zátěži. Jako jeden z kritických prvků úspěšných aplikací na facebooku se ukazuje být správně odladěné rozložení výkonu a vhodný výběr technického řešení. K aplikacím na facebooku mají potenciálně přístup miliony uživatelů a to mnohem blíže, než kdyby byla hra/aplikace zapadlá hluboko ve vodách internetu.

On-line piškvorky si můžete zahrát třeba hned zde http://apps.facebook.com/online-piskvorky/