Tvorba WWW stránek Praha -Vstupní konzultace

Pokud se rozhodnete pro vytvoření nové webové prezentace, jistě budete nejprve potřebovat nové informace - jak by měly stránky vypadat, jak by měly fungovat a co obsahovat.

Proto vám nejprve přidělíme konzultanta, který s vámi prvně probere vaše potřeby a představy. Dokážeme vám tak doporučit nejlepší variantu poměru ceny a funkcí. Máme pro vás připraveny 4 varianty úrovně webových stránek, ze kterých si vybere živnostník i nadnárodní společnost.

Stačí když nás budete kontaktovat prostřednictvím emailu nebo telefonicky, uvedete základní informace a představy o projektu a dohodneme se s Vámi na termínu vstupní konzultace.

První konzultace

Je dobré se na první schůzku s naším konzultantem alespoň trochu připravit. Samozřejmě je možné vyřídit tuto část i písemně - budeme od vás především potřebovat vědět:

  1. čím se zabýváte a v čem spočívá vaše činnost
  2. kdo jsou vaši zákazníci a cílové skupiny
  3. co si od webových stránek slibujete - jaké jsou vaše cíle
  4. zda-li chcete originální design, nebo si vystačíte s našimi připravenými šablonami
  5. jaké webové stránky vaší konkurence, nebo jiných odvětví se vám líbí
  6. jaké funkce stránek očekáváte a jaké nesmí chybět
  7. zda-li uvažujete o zakázkových funkcích - konzultant vám poradí, zda-li požadované funkce umíme "jen nastavit", nebo bude potřeba je naprogramovat
  8. kolik uživatelů stránek předpokládáte (pokud máte představu)
  9. jak budou stránky rozsáhlé - jaké předpokládáte sekce a kolik stránek
  10. jakou cenovou hladinu tvorby stránek si představujete (jaký máte orientační budget) a zda-li vám nevadí měsíční paušální poplatek, nebo upřednostníte jednorázovou platbu.

Po probrání těchto atributů s vámi představy a požadavky shrneme a zašleme vám kalkulaci a souhrn funkcí kalkulovaných podle vašich představ.

Pokud budete s cenou a technickým řešením souhlasit, přikročíme ke kroku 2 - kompletní výrobní analýze.