Tvorba WWW stránek Praha -6 důvodů proč je CMS Publis lepší než ostatní

6 důvodů pro redakční systém Publis

Rychlost odezvy a práce v systému

Redakční systém Publis je oproti konkurenci opravdu rychlý a to jak při práci v administraci, tak při prohlížení webových stránek nebo nakupování v eShopu uživatelem. Práce je natolik nenáročná, že lze administrovat stránky i přes připojení GPRS - zkoušeli jsme to!

Jednoduchost – vytvoření stránky na 3 kliky

Publis je jiný, ale o to lepší. Po krátkém zaškolení budete vaše www stránky ovládat opravdu rychle a přidávání novinek a celých stránek a galerií bude pro vás otázkou několika kliknutí. V jakém jiném redakčním systému vytvoříte stránku na 3 kliknutí?

Česky – již žádné hledání překladů do češtiny

Publis je česky, ale umí mluvit i anglicky nebo jiným jazykem na požádání. Tím vám odpadá hledání lokalizačních balíčků češtiny. Samozřejmostí je i telefonická podpora v češtině, ale to snad není třeba zdůrazňovat. Tvorba webu a jeho úpravy se tak stávají plynulé a bez starostí.

Pokročilé nastavení přímo v administraci

Redakční systém Publis je koncipován pro maximálně snadné uživatelské použití. Pokud se nechcete nastaveními zabývat, rádi to uděláme za vás v řádu několika minut. Pokud nechcete, máte vlastního správce sítě nebo si uděláte čas o pár minut déle, zvládnete přímo z administrace ovlivnit téměř všechna nastavení vašich webových stránek, pro která by jste u konkurence museli zvedat telefon a dlouhé dny čekat na nápravu. Všechno totiž zvládnete přímo z webového rozhraní administrace redakčního systému.

Univerzálnost architektury - nové funkce redakčního systému Publis na míru

Redakční systém Publis je od počátku koncipován a vyvíjen jako velká skládačka. Můžete cokoliv odebrat a cokoliv přidat, aniž by byl ovlivněn zbytek redakčního systému (pokud se nejedná o funkce na sobě závislé - např.: exporty do účetního systému a objednávky....) Dokážeme tak splnit téměř jakékoliv vaše přání ohledně rozšíření redakčního systému, úpravu na míru nebo vývoje konkrétních aplikací na klíč.

Jedinečnost - děláme webové stránky pro vás

Naším hlavním cílem jsou spokojení zákazníci, protože jsme jen tak úspěšní jako naši klienti, záleží nám na vašem úspěchu. Proto dbáme na to, aby jste byli něčím jedineční, aby naše práce byly výjimečné, aby grafické zpracování pro každého klienta bylo na míru a aby se s ním objednavatel ztotožnil. Stejně jako moderní automobilky i my vyrábíme "seriově na míru" (Publis Ready), ale i individuální a naprosto jedinečné kusy, které si odnese vždy jen jeden majitel (Publis Professional). Stačí si jen vybrat...